fot. developres.rzeszow.pl

Developres Bella Dolina Rzeszów ruszył ze sprzedażą karnetów na nadchodzący sezon. Zwykły karnet będzie można kupić w cenie 200 zł, standardowy 250 zł, a karnet premium będzie w cenie 300 zł.

Rzeszowski klub rozpoczął sprzedaż karnetów na sezon 2021/22. Wejściówki na cały sezon będzie można nabywać internetowo i stacjonarnie. Sklep DevelopRes w hali Podpromie będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 do 18:00.

Znane są także ceny karnetów. Zwykły karnet będzie kosztował 200 zł, standardowy 250 zł, a za karnet premium będziemy musieli zapłacić 300 zł. Dodatkowo klub zaoferował 50% zniżki dla kibiców, którzy zakupili karnet na sezon 2020/21. Wystarczy okazać karnet i dowód zakupu. Ponadto każdy kto zakupi karnet otrzymuje pięć voucherów na spotkania rundy zasadniczej. Karnety upoważniają do wstępu na mecze TAURON Ligi, Ligi Mistrzyń CEV oraz Pucharu Polski, które będą rozgrywane w Rzeszowie.

Zakup niniejszego karnetu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy oraz załącznika do regulaminu imprezy ws. ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wirusa SARS-CoV-2 – których treść jest dostępna pod adresem developres.rzeszow.pl.

Wiadomo też, ile wyniosą ceny biletów na mecze siatkarek Developresu. E-bilet będzie można nabyć w cenie 12 zł. Wejściówka ulgowa to koszt 10 zł. Seniorzy zakupią bilet w cenie 15 zł, a bilet normalny będzie można zakupić w cenie 25 zł.

Zakup niniejszego biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy oraz załącznika do regulaminu imprezy ws. ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wirusa SARS-CoV-2 – których treść jest dostępna pod adresem developres.rzeszow.pl

Źródło: developres.rzeszow.pl