fot. podkarpackizpn.pl

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ogłosił możliwość rezerwacji darmowych biletów na mecz Polska-Niemcy U20. Spotkanie zostanie rozegrane 7 października o godzinie 18 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie.

Szykuje się piłkarskie święto w Rzeszowie. Jak wcześniej informowaliśmy w stolicy Podkarpacia zagra polska kadra U20 z reprezentacją Niemiec. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, 7 października o godzinie 18. Mecz będzie częścią Turnieju Ośmiu Narodów. Teraz według zapowiedzi ruszyła rezerwacja bezpłatnych wejściówek na to wydarzenie. – Dzięki współpracy z firmą WASKO, która obsługuje system biletowy Stadionu Miejskiego w Rzeszowie, miejsce na stadionie możemy zarezerwować on-line, cały proces powinien przebiec bezproblemowo, a bilety wydrukujemy w domu – czytamy na stronie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem strony bilety.podkarpackizpn.pl. Po założeniu konta wystarczy wybrać miejsce na stadionie, podać wymagane dane (imię, nazwisko oraz nr PESEL) i wygenerować bilety. Dodatkowo Podkarpacki ZPN umożliwił trenerom/opiekunom szkółek piłkarskich rezerwację jednocześnie aż 50 biletów.

Źródło: podkarpackizpn.pl