44-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego usłyszał dwa zarzuty. Mężczyzna w grudniu i styczniu umyślnie i dwukrotnie przebił opony w samochodzie ciężarowym. Został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Sokołowie Małopolskim.

O zdarzeniu, funkcjonariusze z Sokołowa Małopolskiego zostali powiadomieni początkiem stycznia. 36-letni  mieszkaniec jedne z miejscowości w gminie Sokołów Małopolski poinformował, że ktoś kilkukrotnie przebił oponę w jego samochodzie ciężarowym.

Początkowo mężczyzna myślał, że jest to zbieg okoliczności. Ale ponieważ sytuacja powtórzyła się, a charakter uszkodzeń wskazywał na celowe działanie, pokrzywdzony zgłosił to na policję. Do zawiadomienia dołączył zapis z kamer monitoringu. Wartość strat oszacował na kilka tysięcy złotych.

Zawiadomieni o przestępstwie policjanci przystąpili do wyjaśniana okoliczności zdarzenie i identyfikacji sprawcy. Na podstawie zgromadzonych informacji, wytypowali podejrzewanego mężczyznę. Okazał się nim 44-letni mieszkaniec gminy Sokołów Małopolski.

W  ubiegłą środę mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Tam funkcjonariusze przedstawili mu dwa zarzuty umyślnego uszkodzenia dwóch opon, czym spowodował straty o łącznej wartości prawie 3 700 złotych.

Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów, złożył wyjaśnienia oraz wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

Poprzedni artykułRozpoczyna się montaż maszyny TBM
Następny artykułNa os. św. Huberta powstanie nowy plac zabaw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zatwierdź komentarz
Wpisz swoje imię tutaj