pomoc psychologiczna rzeszów

Fundacja ADRA Polska we współpracy z miastem Rzeszów stworzyła dedykowaną grupę dla mieszkańców miasta i gminy Rzeszów, na której bezpłatnie można uzyskać wsparcie psychologiczne.

W celu skorzystania z bezpłatnego wsparcia psychologicznego należy zalogować się na portal GrupaWsparcia.pl oraz dołączyć do dedykowanej grupy wsparcia dla mieszkańców Rzeszowa. Platforma ta została stworzona z myślą o osobach, które poszukują wsparcia w trudnych dla nich sytuacjach życiowych, np. zmagających się z problemami psychicznymi, utratą bliskiej osoby, uzależnieniem czy samotnością.

Platforma jest bezpłatna i nie wymaga od użytkownika podawania danych osobowych ani wizerunku. Po zalogowaniu otrzymujemy dostęp do grup, na których możemy porozmawiać z osobami, które mają podobne doświadczenia i również chciałyby pokonać swoje słabości. Możemy również zakładać nowe grupy skupiające osoby z podobnymi problemami. W dedykowanej grupie dla mieszkańców Rzeszowa dla użytkowników dostępna jest pomoc doświadczonego psychoterapeuty współpracującego z Fundacją ADRA Polska.

Już dziś (wtorek 6 lipca), o godz. 19:00 odbędzie się webinar pt. „Zdejmij okulary i spójrz na świat bez zniekształceń!” organizowany przez GrupaWsparcia.pl na ich profilu Facebook. Spotkanie jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich.

Mieszkańcy mogą skorzystać z pomocy telefonicznej w sprawach technicznych pod nr. tel. 790 796 718 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00. Projekt dedykowanej grupy dla mieszańców jest współfinansowany ze środków z budżetu miasta Rzeszów. 

Poprzedni artykułPatryk Małecki nowym piłkarzem Stali Rzeszów
Następny artykułAnna Skiba z ruchu Hołowni została nową rzeszowską radną. Zastąpiła Konrada Fijołka