W sobotę 23 października w Millenium Hall odbyło się uroczyste otwarcie nowej Pijalni Czekolady Mistrza Cukiernictwa Mirosława Pelczara.

Miejsce powstało z pasji do czekolady. Na klientów w nowej pijalni czekają wyjątkowe atrakcje:


– wyjątkowa palmiarnia w której dzięki odpowiedniej oprawie dźwiękowej poczujecie się jak w prawdziwiej dżungli i wypijecie wyśmienitą czekoladę,
– największa w Polsce fontanna czekolady,
– makieta kolejowa w dużej skali, jedyna taka na całym Podkarpaciu,
– zabytkowy Willys Whippet który zdobi wnętrza naszej nowej Pijalni Czekolady,
– taśmociąg który transportuje czekoladę,
oraz wiele innych atrakcji.

Pijalnia Czekolady M. Pelczar to marka, która powstała z pasji, Mistrz Cukiernictwa Mirosław Pelczar stworzył ją z miłości do czekolady i otworzył pierwszą pijalnię w 2018 roku. Nasze przestrzenie są inspirowane starą fabryką czekolady a wyjątkowość, jaka nas wyróżnia to ręcznie robione czekolady, praliny, trufle, figurki czekoladowe oraz prawdziwa pitna czekolada. Pijalnia to miejsce, gdzie dzielimy się pasją, tutaj spędzicie niesamowity czas, ciesząc się wspaniałymi słodkościami i otulającym zapachem czekolady. Produkty, które u nas znajdziecie, a także desery, czy lody powstają z najwyższej jakości naturalnych składników, a propozycje, jakie przygotowujemy, zachwycają nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy czekolady. Każdego dnia rozwijamy naszą markę i cieszymy, że możemy dzielić się słodką pasją z coraz większym gronem miłośników czekolady.