UM Rzeszów / Grzegorz Bukała

W Rzeszowie na Stadionie Miejskim zapowiada się ogrom sportowych emocji. 7 października polska kadra U20 rozegra na rzeszowskim stadionie mecz z Niemcami.

Mecz Polska – Niemcy zostanie rozegrany we czwartek, 7 października. Transmisję spotkania już wcześniej zapowiedziała telewizja TVP Sport. Mecz rozegrany zostanie w ramach rozgrywek Elite League. W kadrze U20, która nie tak dawno rywalizowała w Rzeszowie ze Szwajcarią i Portugalią, grają obecnie m.in. Bartłomiej Eizenhart z Apklan Resovii oraz wychowankowie podkarpackich klubów – Karol Knap i Kacper Bieszczad. Trenerem tej drużyny jest Miłosz Stępiński.

Zapowiada się fantastyczne widowisko i ogrom pozytywnych sportowych emocji. Mecz Polska-Niemcy U20 zostanie rozegrany w Rzeszowie, na Stadionie Miejskim. Tymczasem dziękuję Panu senatorowi i wiceprezesowi Polskiego Związku Piłki Nożnej Panu Mieczysławowi Golbie o podjęciu decyzji by mecz rozegrać właśnie w Rzeszowie. To dla nas duże wyróżnienie. Mam nadzieję, że mecz Polska-Niemcy U20 będzie świętem futbolu dla całego regionu. O dystrybucji biletów na rozgrywki 7 października już wkrótce! – czytamy na Facebooku prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka.

Źródło: Facebook / Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa

Poprzedni artykułPłyn do mycia naczyń w fontannie? Wielka piana w centrum
Następny artykułSpowodował kolizję i uciekł. Gdy go złapano wyszło, że jest pijany