Podczas tegorocznej edycji FIBO 2022 w Kolonii drabinka BenchK 113 zdobyła nagrodę FIBO INNOVATION & TREND AWARD w kategorii Lifestyle, Life-Balance and Wellnes. Od ponad 20 lat nagroda przyznawana jest w 6 kategoriach branżowych dla najciekawszych pomysłów i trendów.

FIBO to największe na świecie targi fitness, wellness i zdrowia oraz miejsce innowacji, inwestycji i trendów: na FIBO w Kolonii decydenci z całej branży fitness, dobrze zapowiadający się przedsiębiorcy, właściciele klubów z wielu krajów oraz trenerzy spotykają się by nawiązać relacje biznesowe.

W dniach od 7 do 10 kwietnia do Kolonii przybyło 51 270 gości. FIBO po raz kolejny przyciągnęło również ekspertów na skalę międzynarodową – pochodzących ze 109 krajów, w tym z Włoch, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii i Polski, RPA, Australii i Brazylii, ale także z Izraela i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

„Zdrowie to bogactwo” – mówi z przekonaniem Benedikt Binder-Krieglstein, dyrektor generalny organizatora RX Austria & Germany. Komentując udany restart targów po pandemii, mówi: „Jestem dumny, że FIBO nadal jest platformą wyznaczającą trendy w branży. Ponad 500 wystawców było zachwyconych dużą liczbą, a zwłaszcza wysoką jakością odwiedzających”.