fot. Urząd Miasta Rzeszowa

W Rzeszowie ruszyła loteria meldunkowa „Rzeszów to My”. Wystarczy, że na stałe lub tymczasowo zameldujemy się w stolicy Podkarpacia, wypełnimy formularz i wrzucimy go do urny. Znajdziemy je w jednym z punktów obsługi mieszkańców, w rzeszowskim ratuszu oraz w urzędzie przy ul. Okrzei 1. Formularz możemy wypełnić również przez internet. Główna nagroda do wygrania to samochód marki Hyundai i20

W rzeszowskiej loterii meldunkowej mogą wziąć osoby, które od 19.10.2020 r. do 31.12.2021 r. zameldują się w Rzeszowie na pobyt stały lub tymczasowy. Zgłoszenia do loterii meldunkowej możliwe są od 7 października do 31 grudnia 2021 r.

Aby zgłosić się do loterii należy wypełnić prawidłowo formularz zgłoszeniowy w formie elektronicznej poprzez stronę internetową www.loteriarzeszow.pl www.loteriarzeszow.pl lub w formie papierowego kuponu wrzuconego do urny w jednym z punktów obsługi loterii. Znajdują się one w budynkach Urzędu Miasta przy ul. Okrzei 1 i przy Rynku 1 oraz w Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa znajdujących się w centrach handlowych Plaza, Galeria Rzeszów, Millenium Hall czy Nowy Świat.

Losowanie nagrody głównej nastąpi 19 stycznia 2022 roku. To wtedy do zgarnięcia będzie samochód marki Hyundai i20.

Ponadto każdy, kto weźmie udział w loterii będzie mógł wziąć udział także w losowaniu dodatkowym. Wtedy do wygrania będzie laptop ACER Nitro 5, hulajnoga elektryczna i smartwatch.

Źródło: Urząd Miasta Rzeszowa

Poprzedni artykułReprezentacja U-20 zagrała w Rzeszowie z Niemcami [FOTO]
Następny artykułPolicja zapowiada wzmożone kontrole wz. z nakazem zasłaniania ust i nosa