Już 10 raz Młodzież Wszechpolska i Narodowy Rzeszów zorganizowały Rzeszowski Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Marsz odbył się 1 marca, w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, rocznicę zamordowania członków IV Zarządu Głównego Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość (WiN).

O godzinie 16:00 w kościele oo. Bernardynów została odprawiona Msza Św. w intencji żołnierzy wyklętych. Po Mszy uczestnicy Marszu zebrali się na rynku, aby o godzinie 17:30 rozpocząć przemarsz. Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych, będący co roku największą oddolnie organizowaną rzeszowską manifestacją patriotyczną i tym razem cieszył się sporą frekwencją.

W blasku pochodni, pod biało-czerwonymi flagami, trzymając patriotyczne banery, maszerujący przeszli z rynku ulicami; Kościuszki, 3 Maja, Zamkową i Zygmuntowską pod Pomnik Żołnierzy Wyklętych. Na czele Marszu szła grupa rekonstrukcyjna w mundurach antykomunistycznych partyzantów.

W trakcie Marszu nie zabrakło okrzyków, m.in.: „Inko, Inko patrzysz z nieba, zachowałaś się jak trzeba!”, „Bóg, Honor i Ojczyzna!”, „Cześć i chwała bohaterom!”, „Rzeszów miastem narodowym!”

Pod pomnikiem odbyły się przemówienia przedstawicieli Narodowego Rzeszowa i Młodzieży Wszechpolskiej, a także modlitwa. W tym roku oprócz modlitwy za Ojczyznę i wieczny odpoczynek dla żołnierzy wyklętych, modlono się także o pokój na Ukrainie, oraz za poległych w tym konflikcie. Na koniec odśpiewano hymn państwowy.