Foto źr. KMP Rzeszów

W najbliższy weekend w Rzeszowie wystąpią utrudnienia w ruchu. W sobotę, swoje święto obchodzić będzie Wojsko Obrony Terytorialnej, natomiast w niedzielę rozegrany zostanie Festiwal Biegowy Pratt & Whitney Rzeszów S.A. Uroczystości wojskowe jak i trasy biegów prowadzić będą ulicami miasta. Część z nich będzie czasowo lub całkowicie zamknięta dla ruch

W związku z obchodami 6-lecia Wojsk Obrony Terytorialnej, w piątek 29 września br., w godz. od 20 do 23, odbędą się ćwiczenia w ramach przygotowań do głównej uroczystości, w trakcie których z ruchu czasowo wyłączane będą ulice – Reformacka do ulicy Langiewicza, Hoffmanowej, Mochnackiego, Cieplińskiego oraz ulice Sondeja, Jałowego i Pułaskiego.

W sobotę, 30 września br., w godz. od 11:30 do 14:00, w trakcie głównych uroczystości, ponownie zablokowane zostaną wskazane ulice oraz dodatkowo w godz. od 8 do 18:00 zamknięta będzie ulica Sobieskiego od ronda Sokoła do Urzędu Wojewódzkiego, gdzie odbywać się będzie pokaz sprzętu wojskowego oraz piknik rodzinny.

W niedzielę, 1 października 2023 r., w związku z odbywającym się od godz. 9, Festiwalem Biegowym Pratt & Whitney Rzeszów S.A. w godz. od 5 do 15 całkowicie zamknięta dla ruchu zostanie al. Kopisto, a od godz. 11:30 do godz.14:30, zamknięta zostanie al. Rejtana od ul. Powstańców Warszawy do ul. Kustronia.

Poprzedni artykułW niedzielę Festiwal Biegowy Pratt&Whitney w Rzeszowie
Następny artykułDarmowe autobusy MPK na dzień wyborów parlamentarnych