archiwum

Resovia Rzeszów ma dziś szansę, by wreszcie wygrać spotkanie. O 18:00 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbędzie się spotkanie 5. kolejki rozgrywek Fortuna I Ligi. Podopieczni Tomasza Grzegorczyka podejmą drużynę Arki Gdynia.

„Z takimi przeciwnikami zawsze gra się lepiej, nie czujemy spotkań w nogach – będziemy w świetnej dyspozycji– powiedział przed meczem Daniel Morys.

W minionej rundzie Resovia pokonała Arkę 4:1. Przed dzisiejszym meczem zawodnicy biało-czerwonych są zmotywowani, by sięgnąć po upragnione trzy punkty.

Uważam, że z meczu na mecz nasza gra wygląda coraz lepiej. Arka mierzy wysoko, ale to nie jest zła sytuacja dla nas. Z takim przeciwnikiem zawsze gra się trochę lepiej. Poziom motywacji jest w takiej sytuacji na odpowiednim poziomie- mówił w wywiadzie dla Resovia TV Morys.

Wciąż dostępne są bilety na dzisiejsze spotkanie.

Kasy biletowe wraz z bramami stadionowymi zostaną otwarte o godzinie 17:00 dlatego zachęcamy do wcześniejszego przyjścia na mecz unikając kolejek oraz nerwowych sytuacji przy wejściu. Standardowo na koronie stadionu dostępna będzie strefa gastronomiczna, stoisku sklepu kibica oraz strefa gier i zabaw FlyPark Rzeszów, FlyWall Rzeszów oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego, która umili czas najmłodszym kibicom- podał klub.

Poprzedni artykułUwaga kierowcy! W czwartek i piątek będzie zamknięta ulica Matysowska
Następny artykułŚmiertelny wypadek w centrum. Nie żyje rowerzysta