Foto źr. VOX FM

Najlepszy Koncert Świata 2022 zawita do stolicy Podkarpacia już w piątek, 27 maja. Wiosenna trasa radia VOX FM wystartowała 20 maja w Poznaniu. W każdy piątek do końca czerwca ekipa VOX FM będzie pojawiać się w innym mieście z największymi gwiazdami disco polo. Rzeszów to drugie miasto na imprezowej mapie VOX FM.

Na mobilnej scenie VOX FM zagra m.in. zespół Boys z Marcinem Millerem na czele. Nie zabraknie także Porannych Wyjców, którzy jak zwykle nie zrobią nic dobrego dla muzyki i zaśpiewają, dbając przy okazji o dobry nastrój publiczności.

Najlepszy Koncert Świata 2022 – Rzeszów. Oto pełna lista artystów:

Boys, Luka Rosi, Lili, Iness, Top Girls, Milano, News, Bajorek, Enjoy, Weź Nie Pytaj.

W Rzeszowie koncert odbędzie się na parkingu przy Ratuszu (róg Słowackiego i Króla Kazimierza). Przy wyjątkowej, mobilnej scenie warto pojawić się już o godzinie 18:00. Prowadzący w składzie Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec będą rozgrzewać publiczność konkursami i mnóstwem atrakcji, w których do zgarnięcia będą radiowe gadżety. O muzyczną rozgrzewkę zadba zza swojej konsolety Krzysiek Skrzypkowski.

Występy gwiazd rozpoczną się o godzinie 20:00. Wcześniej, bo przez cały piątek, program nadawany będzie na żywo z ulic Rzeszowa. Planowane są również łączenia z prezenterami oraz gość specjalny – jedna z gwiazd Najlepszego Koncertu Świata będzie towarzyszyć Krzyśkowi Skrzypkowskiemu podczas zwiedzania stolicy Podkarpacia. Koncert w całości transmitowany będzie na antenie radia oraz w Internecie – na www.voxfm.pl, na kanale YouTube VOX FM oraz w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz TikToku.