źródło: sztab KW Marcina Warchoła

Marcin Warchoł podczas konferencji prasowej, zwrócił uwagę na korki, które są obecne na ulicach miasta. Chcą rozwiązać ten problem zaprosił kontrkandydatów na debatę, która miałaby się odbyć jutro (29-go maja) o godzinie 11 w jego lokalu.

Na konferencji prasowej, która odbyła się dzisiaj o godzinie 14:30 na kładce dla pieszych przy Alei Józefa Piłsudskiego, Marcin Warchoł zwrócił uwagę iż ulice miasta w godzinach szczytu są niezwykle zakorkowane. W związku z tym problemem zaprosił kontrkandydatów na debatę, która odbyć miałby się następnego dnia o godzinie 11:00 w jego sztabie.

– Rzeszów to nasze wspólne dobro, dlatego powinniśmy o najważniejszych problemach rozmawiać razem i szukać wspólnie rozwiązań. Jak Państwo wiecie, jednym z najważniejszych problemów miasta są korki i zatory, które codziennie utrudniają Rzeszowiankom i Rzeszowianom poruszanie się po mieście – podkreślił Marcin Warchoł. – Dlatego dziś chcę zaprosić wszystkich moich kontrkandydatów na debatę o korkach w mieście, na jutro o godz. 11:00 w moim sztabie. Porozmawiajmy o tym wspólnie, mam nadzieję, że interesy partyjne nie przesłonią tego, co najważniejsze – czyli wspólnej pracy na rzecz Rzeszowa – dodał Marcin Warchoł.

Poprzedni artykułW niedzielę walka Szpilka-Różański. Konferencja przed galą w ratuszu
Następny artykuł77 rocznica Akcji Kośba. Uroczystości w Krasnem