W piątek 6 sierpnia w Rzeszowie na Stadionie Miejskim odbył się mecz 2. kolejki Fortuna 1 ligi. Apklan Resovia Rzeszów podejmowała GKS Tychy. Biało-czerwoni zwyciężyli.

Apklan Resovia Rzeszów ograła dziś u siebie GKS Tychy 1:0. Zwycięską bramkę dla drużyny rzeszowian strzelił w 16 minucie Kamil Antonik.

Od 79 minuty drużyna gości grała w dziesiątkę, po podyktowaniu przez sędziego drugiej żółtej kartki dla Kacpra Janiaka, który na murawie spędził tylko 20 minut spotkania.

Apklan Resovia – Branislav Pindroch – Bartłomiej Eizenchart, Oliver Podhorin, Aleksander Komor, Bartosz Jaroch – Kamil Antonik (84. Damian Hilbrycht), Josip Soljić, Bartłomiej Wasiluk, Karol Twardowski (69. Radosław Adamski) – Maksymilian Hebel (59. Marek Mróz), Sebastian Strózik (69. Jakub Wróel)

GKS Tychy:  Konrad Jałocha – Maciej Mańka, Nemanja Nedić, Jakub Piątek, Łukasz Grzeszczyk, Krzysztof Wołkowicz, Sebastian Steblecki (59. Kapcer Piątek 73. Gracjan Jaroch), Michał Staniucha (59. Kacper Janiak), Wiktor Żytek, Tomas Malec, Kamil Szymura.

Żółte kartki: Damian Hilbrycht, Oliver Podhorin – Nemanja Nedić, Kacper Janiak, Wiktor Żytek

Czerwona kartka: Kacper Janiak (druga żółta)

Sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok)