Już dziś o 15:00 na Rzeszowskich Bulwarach po raz kolejny odbędzie się Festiwal Kolorów. Każda edycja przyciąga ogromne ilości młodzieży, ale jak wspominają organizatorzy, Festiwal jest dla każdego. Wstęp jest darmowy.

Zapowiadanymi atrakcjami są m.in niezliczona ilość kolorów, oryginalne Kolory Holi najwyższej jakości, najlepsi DJ’e,popularni artyści i zlot foodtrucków. Odbędą się również liczne konkursy

Czym jest Festiwal Kolorów? To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Cały festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia. Jesteśmy pionierem kolorowych imprez w Polsce, zorganizowaliśmy ich kilkaset na terenie całego kraju, uczestnicy co roku wracają, aby razem z nami się bawić i obsypywać Kolorami Holi.

Organizatorzy zabraniają jednak przynoszenia innych proszków niż Holi. Te dozwolone są przyjazne dla środowiska i dla skóry, łatwo się spierają i posiadają liczne certyfikaty.

Poniżej link do wydarzenia https://fb.me/e/B5OV8v6k

Poprzedni artykułFortuna 1 liga: Resovia pokonała GKS Tychy w pierwszym meczu u siebie
Następny artykułGowin w Rzeszowie: PiS i RAZEM mogą podnieść podatki dla przedsiębiorców [VIDEO]