1 lipca 2022 roku rzecznikiem prasowym Stali Rzeszów został Miłosz Bieniaszewski. Miłosz będzie odpowiadał za komunikację i współpracę z mediami oraz koordynowanie działań Biura Prasowego Stali Rzeszów.

Miłosz Bieniaszewski to dobrze znany na Podkarpaciu dziennikarz sportowy, który przez ostatnie 11 lat pracował w Gazecie Codziennej Nowiny. Zajmował się między innymi tematami związanymi ze Stalą Rzeszów, dzięki czemu miał okazję dobrze poznać nasz Klub.

– Moja przygoda z dziennikarstwem zaczęła się już na początku studiów w 2002 roku, kiedy podjąłem pracę w podkarpackim oddziale Dziennika Polskiego. Po jego likwidacji na chwilę trafiłem do Super Nowości, a w 2011 roku wylądowałem w Nowinach. Spędziłem w tamtym miejscu ponad 11 świetnych lat. Uznałem, że teraz przyszedł czas na nowe wyzwania i niezmiernie się cieszę, że mogę być częścią Stalowskiej rodziny – powiedział Miłosz Bieniaszewski, nowy rzecznik prasowy Stali Rzeszów.

– Piłką nożną interesuję się „od zawsze”. To bez wątpienia moja największa pasja i jestem wielkim szczęściarzem, że mogę pracować zawodowo przy tej dyscyplinie – najpierw jako dziennikarz, a od teraz rzecznik prasowy Stali Rzeszów – dodał Miłosz.