W sobotę przed południem ulicami Rzeszowa przejedzie rowerowa „Masa Krytyczna”. Organizatorzy imprezy zachęcać będą do korzystania z rowerów. Trasa przejazdu przebiegać będzie głównymi ulicami miasta. Miejscami mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruch. Policjanci drogówki apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności.

Impreza rozpocznie się o godz. 11.30 zbiórką uczestników na Rynku w Rzeszowie. Pół godziny później, o godz. 12, rozpocznie się przejazd z Rynku. Rowerzyści pojadą na Lisią Górę. Przejadą ulicami: Słowackiego, Szopena, Tragową, Fredry, Styki, Siemieńskiego, Trembeckiego, Lubelską, Marszałkowską, Cieplińskiego, Lisa Kuli, Placem Śreniawitów, Kilara, Mostem Zamkowym, Kopisto, Rejtana, Sikorskiego, Strażacką, Kwiatkowskiego, Powstańców Warszawy, Hetmańską i Żeglarską na Lisią Górę, gdzie przejazd zakończy się około godz. 14.00.

Organizatorzy przewidują, że w imprezie udział weźmie 150 – 300 rowerzystów. Przejazd uczestników zabezpieczać będą policjanci rzeszowskiej drogówki. Na trasie „Masy Krytycznej” mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

Policjanci apelują do kierujących oraz wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu rowerzystów i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

Poprzedni artykułJak zoptymalizować procesy logistyczne w firmie?
Następny artykułBędą utrudnienia w ruchu. Sprawdź, kiedy i gdzie