Jak na razie rzeszowska Stal jest niepokonana. W eWinner 2 lidze nie zanotowała ani jednej porażki. W meczu z Chojniczanką zanotowała kolejne trzy oczka, mając ich łącznie 9. Stał łącznie w 3 meczach strzeliła 10 bramek, tracąc przy tym jedynie 2.
Stal wyszła w składzie: Wiktor Kaczorowski, Łukasz Góra, Paweł Oleksy, Piotr Głowacki, Bartłomiej Poczobut, Krzysztof Danielewicz, Bartosz Wolski, Damian Michalik, Patryk Małecki, Mariusz Sławek. Chojniczanka zaś: Kamil Broda, Marcin Grolik, Damian Byrtek, Michał Grobelny, Michał Mikołajczyk, Tomasz Mikołajczak, Mateusz Cegiełka, Sam van Huffel, Mateusz Klichowicz, Artur Pląskowski.

Od początku spotkania piłkarze Daniela Myśliwca wyraźnie przeważali. Od początku leciały strzały w kierunku bramki Chojniczanki, jednak okazały się niecelne. W 39 minucie pięknym uderzeniem z dystansu pochwalił się Bartłomiej Poczobut podwyższając wynik na 1:0. Tak zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie nadal dominowała Stal. Wynik w 69 minucie ustanowił Damian Michalik. Stalowcy do końca spotkania skutecznie rozbijali każdy atak piłkarzy z Chojnic. Mecz zakończył się wynikiem 2:0, a drużyna z Hetmanskiej pozostaje Liderem tabeli