Foto źr. G. Bukała / UM Rzeszów

Pierwsza edycja nowego letniego festiwalu RE: RZESZÓW FESTIVAL, odbędzie się 20-21 sierpnia na Bulwarach nad Wisłokiem. Wystąpią na nim takie gwiazdy jak: Brodka, Margaret, Novika, Pezet i Zdechły Osa.

RE: RZESZÓW FESTIVAL to najnowszy letni festiwal na mapie Polski, pełen dobrej energii, rozświetlony i inspirujący. W sierpniowy weekend rzeszowskie Bulwary nad Wisłokiem wypełnią się nie tylko muzyką największych współczesnych gwiazd popu, alternatywy, hip-hopu, rocka i elektroniki, ale także zostaną rozświetlone przez Park Świateł. To połączenie jakiego w tym regionie jeszcze nie było.

Festiwal zostanie podzielony na dwie sceny. Na scenie LIVE wystąpią najwięksi współcześni twórcy i twórczynie polskiego popu, hip-hopu, alternatywy i rocka. Wokalistki, wokaliści i zespoły, których koncerty to spektakularne show i przeboje z czołówek list streamingowych serwisów. Na scenie TANECZNEJ pojawią się czołowe nazwiska muzyki elektronicznej i alternatywnej, wybrane i zaproszone m.in. przez Novikę.

Festiwal będzie nie tylko świetnie brzmiał, ale i świetnie wyglądał. Teren RE: RZESZÓW FESTIWALU na Bulwarach nad Wisłokiem zamieni się na cały weekend w Park Świateł. Wraz z artystami zostanie stworzona przestrzeń, która po zmroku będzie stymulowała zmysły i wyobraźnię. Świetlne instalacje, neony, wizualne totemy na pewno zachwycą wszystkich uczestników.

Sprzedaż biletów i karnetów na to wyjątkowe wydarzenie rusza w piątek, 22 kwietnia o godz. 12. Będzie je można kupić za pośrednictwem internetowych bileterii Ebilet.pl oraz GOING i EMPIK BILETY. Dzieci do lat 5 wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.
Bilet jednodniowy od 79 zł, karnety od 129 zł.

Pierwsza pula potwierdzonych artystów to: BRODKA, PEZET, MARGARET, ZDECHŁY OSA oraz NOVIKA. W najbliższym czasie poznamy kolejnych artystów, którzy zachwycą nas swoim talentem podczas sierpniowej imprezy.