W związku z ukazaniem się w dniu 11 października 2022 r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Podkarpackiego Uchwały NR LXVII/1455/2022 Rady Miasta Rzeszowa z dnia 27 września 2022 r. z dniem 01 listopada br. zmianie ulegają ceny biletów.

Dotychczasowy bilet 60-minutowy został zastąpiony biletem 90-minutowym przesiadkowym. Bilet 90–minutowy będzie ważny przez 90 minut od momentu jego skasowania w przypadku przejazdu z przesiadką, lub bez limitu czasu w przypadku przejazdu jednym autobusem bez przesiadki.

Ponadto uchwała wprowadza podwyżkę cen normalnych, ustawowych i samorządowych następujących rodzajów biletów: 40-minutowych, 24-godzinnych, miesięcznych sieciowych imiennych, 30-dniowych sieciowych, imiennych semestralnych studenckich, imiennych semestralnych uczniowskich, 90-dniowych sieciowych imiennych, 180-dniowych sieciowych imiennych, wakacyjnych na 1 miesiąc, wakacyjnych na 2 miesiące, 1- przejazdowych uiszczanych na podstawie rejestracji wejścia i wyjścia z autobusu za pomocą elektronicznej portmonetki zapisanej na Rzeszowskiej Karcie Miejskiej, na przejazd Dworzec Główny PKP – Dw

Od 1 listopada normalny bilet 40-minutowy będzie kosztował 5 zł. Z kolei za bilet ważny przez 90 minut od momentu jego skasowania trzeba będzie zapłacić 8,20 zł. Natomiast cena biletu semestralnego, korzystają z nich studenci, wzrosła z 200 do 250 zł.orzec Lokalny.

Szczegółowe informacje: ztm.rzeszow.pl.– podano na stronie ZTM.

Poprzedni artykułWszystkich Świętych w Rzeszowie. Sprawdźcie zmiany w organizacji ruchu
Następny artykułKursowanie autobusów MPK w dn. 31.10-1.11 [lista]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zatwierdź komentarz
Wpisz swoje imię tutaj