O godzinie 14 na rzeszowskim rynku ma rozpocząć się manifestacja: Rzeszów przeciw imigracji. Solidarni z obrońcami granic. Udział w zgromadzeniu zapowiedział już poseł Konfederacji z okręgu białostockiego- Robert Winnicki. Manifa Rzeszowska mobilizuje się, by przygotować kontrę do tego wydarzenia.

Manifa opublikowała przekreślony plakat wydarzenia organizowanego przez środowiska narodowe. W opisie do grafiki zapraszają na kontrę do manifestacji i zaznaczają: „Chcemy, by każdy mógł znaleźć w naszym mieście miejsce dla siebie. Nie chcemy nikogo wykluczać.”

Wczoraj narodowcy relacjonowali przygotowania do dzisiejszej manifestacji. Przygotowali m.in. transparent: „Solidarni z obrońcami granic”, który zaprezentowali przy jednostce wojskowej w Dębicy:

Udział w zgromadzeniu zapowiedział już poseł Konfederacji z okręgu białostockiego- Robert Winnicki, który w specjalnym nagraniu do mieszkańców Rzeszowa zaprasza na manifestację:

Po manifestacji o godz. 15:00 w Grein Hotelu odbędzie się spotkanie z posłem Konfederacji, który podczas przemówienia po Marszu Niepodległości wypowiedział się na temat sytuacji na granicy w następujących słowach: „Jeśli trzeba będzie strzelać to wojsko polskie ma strzelać” co spotkało się z krytyką w niektórych mainstreamowych mediach.

Poprzedni artykułJutro w Rzeszowie spotkanie otwarte z posłem Robertem Winnickim
Następny artykułManifestacja: Rzeszów przeciw imigracji- Solidarni z obrońcami granic [transmisja]