Organizatorem i zarazem gospodarzem spotkania derbowego, które rozegrane zostanie 12 kwietnia 2024 roku o godzinie 20:30 jest CWKS Resovia Rzeszów S.A. Sponsorem meczu jest Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie.

Bramy wejściowe obiektu miejskiego przy ulicy Hetmańskiej 69 oraz kasy biletowe otwarte będą od godziny 18:00. Kibice gości, którym udostępniono 3.100 biletów (3000 kibice + 100 zaproszeni goście), zajmują trybunę zachodnią wchodząc na obiekt bramą wjazdową od strony ulicy Hetmańskiej.

Trasa przemarszu kibiców Resovii na to spotkanie prowadzić będzie z płyty rzeszowskiego Rynku, a po zakończeniu meczu planowany jest powrót na stadion Resovii. Tego dnia nie będzie dodatkowych autobusów specjalnych wyjeżdżających zwykle z ulicy Wyspiańskiego. Sympatycy naszego Klubu zajmują wyłącznie trybunę wschodnią obiektu (zadaszoną). Wejście na stadion możliwe będzie jedynie od strony Alei Powstańców Warszawy. Tradycyjnie o stronę gastronomiczną zadba Bar Malta, natomiast catering gości na trybunie zachodniej zapewni dostawca przez niego wskazany.

Już teraz gorąco apelujemy, aby nie pozostawiać na ostatnią chwilę decyzji o zakupie biletu na Derby Rzeszowa. Chcąc uniknąć zbędnych kolejek lub braku możliwości obejrzenia tego wyjątkowego meczu na żywo kup bilet już dzisiaj! Sprzedaż prowadzona jest od poniedziałku do piątku zarówno stacjonarnie ( oficjalny sklep kibica przy ulicy Wyspiańskiego 22 od godziny 10 – 16) jak i online (https://bilety.cwks-resovia.pl). Od 9 do 11 kwietnia wydłużamy godziny pracy Oficjalnego sklepu do godziny 18:00– podała Resovia Rzeszów.

Informujemy jednocześnie, że karnety zakupione na mecze Resovii w rundzie wiosennej sezonu 2023/24 obowiązują także na mecz derbowy– dodał klub z Wyspiańskiego w oficjalnym komunikacie.