źródło: sztab KW Marcina Warchoła

Na osiedlu Dąbrowskiego odbyła się konferencja prasowa KW Marcina Warchoła, na której kandydat na prezydenta przedstawił program rozwoju tego osiedla.

Marcin Warchoł na kolejnej konferencji prasowej, na osiedlu Dąbrowskiego, przedstawił plan rozwoju tego osiedla. Plan ten składa się z następujących punktów:

1. Budowa nowych miejsc parkingowych.

2. Budowa domu kultury.

3. Nowe ścieżki rowerowe.

– To rzeczywiście istotna kwestia, zadeklarowaliśmy już z panem radnym Waldemarem Kotulą, że po – mamy nadzieję wygranych wyborach – będziemy konsultować szeroko ten temat z mieszkańcami. Na osiedlu pojawia się także problem hałasu pobliskiej kolejki, będę z pewnością rozmawiał w tej sprawie z PKP by wypracować sposób na ograniczenie tej uciążliwości dla mieszkańców – podkreślił Marcin Warchoł.

Natomiast obecny na konferencji radny Waldemar Kotula, który popiera Marcina Warchoła dodał:

– Inwestycja w dom kultury, który służyłby dużej liczbie mieszkańców, to wskazana inwestycja. Korzystali by z niego bowiem mieszkańcy Osiedla Dąbrowskiego, ale także Osiedla Piastów czy Grota-Roweckiego. Wiemy, że jeśli pan minister Warchoł zostanie prezydentem, ten dom powstanie razem z klubem seniora