Pragniemy poinformować, że do Stali Rzeszów dołączył mierzący 190 cm wzrostu Krzysztof Bąkowski z Lecha Poznań. Bramkarz ten został wypożyczony do biało-niebieskich na półtora roku– podał w poniedziałek ZKS Stal Rzeszów.

Krzysztof Bąkowski pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Sucharach Suchy Las, a następnie przez dwa lata występował w grupach młodzieżowych Warty Poznań. Jako 10-latek przeniósł się do Lecha Poznań i to w tym klubie przeszedł kolejne szczeble.

W pierwszym zespole „Kolejorza” debiutu jeszcze nie zaliczył, ale w sezonie 2020/2021 występował w 2-ligowych rezerwach, których barw strzegł w 31 meczach ligowych oraz 2 pucharowych.

Rundę jesienną poprzedniego sezonu spędził na wypożyczeniu do Stomilu Olsztyn i na boiskach Fortuna 1 Ligi zanotował 15 meczów o ligowe punkty, a do tego wystąpił w 1 spotkaniu pucharowym.

Po powrocie do Lecha ponownie grał dla drugiej drużyny i w ostatniej rundzie zaliczył 13 występów w eWinner 2 Lidze. Teraz na zasadzie półtorarocznego wypożyczenia trafił do Stali Rzeszów.

Poprzedni artykułOlaf walczy o sprawność. Liczy się każdy grosz
Następny artykułW aucie na ul. Asnyka znaleziono zwłoki