Trener reprezentacji Polski do lat 20 Miłosz Stępiński ogłosił listę zawodników powołanych na towarzyskie mecze z Niemcami (23 września, 18:00, Unterhaching) i Portugalią (27 września, 15:15, Stalowa Wola). Miło nam zakomunikować, że w kadrze na to zgrupowanie znalazł się zawodnik Resovii i wychowanek Szkoły Mistrzostwa Sprotowego „RESOVIA” w Rzeszowie, Karol Chuchro.

Zawsze marzyłem, żeby otrzymać taką szansę. Tym bardziej zmotywowany i z wiarą w siebie jadę na kadrę. To ogromne wyróżnienie dla mnie i zarazem nagroda za dotychczasową pracę. Cieszę się, że zostałem zauważony. Chciałbym być inspiracją dla młodych piłkarzy z SMS Resovia Rzeszów. Tak jak oni, przechodziłem drogę po poszczególnych szczeblach. Przez te lata nauczyłem się pracowitości, sumienności i pokory…i nagle przychodzi czas na coś wyjątkowego. Ciężko powiedzieć jak ten fakt przełoży się na moją dalszą piłkarską drogę, bo nigdy nie wiadomo jak potoczy się życie. Sympatycznie jest też usłyszeć od kolegów w szatni określenie „kadrowicz”. Pozytywny żarcik zawsze jest dobry – skomentował powołanie zawodnik Resovii.

Mecz reprezentacji do lat 20 Polska – Portugalia zostanie rozegrany 27 września o g. 15:15 na stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli.

Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem systemu biletowego klubu Stal Stalowa Wola, który jest skonfigurowany na stadionie PCPN.

Bilety można nabywać na stronie bilety.podkarpackizpn.pl w cenie 20 zł (bilet normalny) oraz 10 zł (bilet ulgowy – dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia)

Ze względu na wymogi imprezy masowej do zakupu wymagane jest podanie imienia, nazwiska oraz numeru PESEL.

Dla tych, którzy wolą metodę tradycyjną, będzie również możliwość zakupu biletów w kasach przy stadionie.