W najbliższy weekend, 13 i 14 maja, w salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów odbędzie się Harley On Tour 2023.


Jest to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez amerykańską firmę w całej Europie. Harley on Tour to cykl imprez podczas których pasjonaci dwóch kółek mogą doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson. W ramach Harley On Tour 2023 pod dany salon Harleya zajeżdża ciężarówka wypełniona aż 22 maszynami H-D z bieżącego rocznika. Wszystkie jazdy testowe są bezpłatne. Wymagają jedynie uprzedniej rezerwacji online, telefonicznie lub osobiście w salonie.


To już piąta edycja tej imprezy organizowana przez GOC Harley-Davidson Rzeszów. W poprzednich latach podczas każdego weekendu Harley On Tour w Rzeszowie odbywało się kilkaset jazd próbnych. Jak zawsze, organizatorzy przygotowali atrakcje nie tylko dla motocyklistów. Przez cały weekend przy salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów będą dostępne foodtrucki, lody, pokaz tatuażu, barberski, obniżki cen na odzież.


„Ciężarówka z motocyklami jest już w Rzeszowie. W tym roku nasz salon jest jednym z pierwszych w Polsce, do którego zawitało Harley On Tour. Jest to więc wyjątkowa okazja, aby zapoznać się z najnowszymi modelami tej legendarnej marki i wspaniale spędzić czas, tym bardziej, że na najbliższy weekend jest prognozowana piękna pogoda” – zapowiada Paweł Pomianek z salonu Harley-Davidson Rzeszów.


Szczegóły organizacyjne Harley On Tour Rzeszów 2023:
Data: 13-14.05.2023 (sob-nd)


Miejsce: Salon GOC Harley-Davidson Rzeszów, ul. Ludwika Chmury 4, 35-213 Rzeszów Godziny: 10:00-18:00
Formularz rejestracji online oraz bieżące informacje nt. wydarzenia można znaleźć pod linkiem poniżej:
https://www.facebook.com/events/1440046003490584

Poprzedni artykułWypadek na Witolda. Jedna osoba ranna
Następny artykułZatrzymano aż trzech poszukiwanych