Rozpędzona czterema wygranymi w czterech meczach Stal, pojechała do Kalisza na mecz z równie silną w tym sezonie drużyną KKS Kalisz. Kaliszanie po trzech kolejkach mieli 7 punktów na koncie.

Drużyny wyszły w następujących składach. KKS: Krakowiak, Gawlik, Mączyński, Borecki, Putno, Radzewicz, Smajdor, Łuszkiewicz, Wysokiński, Kendzia, Giel. Stal: Kaczorowski, Oleksy, Góra, Marczuk, Głowacki, Prokić, Danielewicz, Poczobut, Wolski, Michalik, Małecki.

Stal od samego początku przeważała nad gospodarzami, bylo kilka sytuacji bramkowych, jednak brakowało „dostawienia nogi” pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Główni atakujący to Andreja Prokić i Damian Michalik. W 51 minucie bramkę po świetnym podaniu strzelił A. Prokić. Natępnie po kilku nieudanych próbach zdobycia gola przez Michalika w 73 minucie udało się tego dokonać Patrykowi Małeckiemu. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. Zawodnikiem meczu według kibiców został Krzysztof Danielewicz