Foto: RDK

20 sierpnia 2022 roku o godzinie 16:00 na posesji Rzeszowskiego Domu Kultury filia Załęże rozpocznie się impreza plenerowa Dni Osiedla Załęże, podczas której uczestnicy będą mogli skorzystać z szeregu atrakcji.

Wystąpią: Tosia Star, Studio Swinga Lindy dOt, Zespół Śpiewaczy Kumoszki. Znane przeboje zagra Orkiestra Dęta WSK-PZL Rzeszów. Swoich zwolenników z pewnością znajdą pokazy kickboxingu i straży pożarnej oraz zabawa taneczna “pod chmurką”.

Na najmłodszych czekać będzie m.in.: duża zjeżdżalnia, basen z kulami, zamek do skakania, koło fortuny prowadzone przez Skyware, zabawy językowe z robotem EMYS przygotowane przez Leonardo School, malowanie buziek, kolorowanki i baloniki od Szkoły Policealnej Cosinus, a także zagroda zwierząt, a w niej alpaki, kucyki…

Zapraszamy też osoby posiadające swoje domowe zwierzątka, ptaki do przyniesienia i prezentacji ich klatek w godzinach 17:00-18:00.

W programie też: konsultacje dietetyczne, analiza składu ciała Gabinetu Bonne Santé oraz stoisko “Bezpieczne Wakacje” Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z poradnictwem i profilaktyką oraz możliwością skorzystania z narkogogli i alkogogli.

Do nabycia będą: wata cukrowa, popcorn, lody, potrawy z grilla, zimne napoje.

Zapraszają: Rada Osiedla Załęże i Rzeszowski Dom Kultury.

Poprzedni artykułJuż w tę sobotę Handball na plaży rzeszowskiej żwirowni
Następny artykułWłamał się i zapomniał swoich rzeczy. Po powrocie do mieszkania pokrzywdzonego został zatrzymany