27-letni obrońca Bartosz Jaroch odchodzi z Resovii Rzeszów. Piłkarz zasila szeregi Wisły Kraków, podpisując z nią kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku, który zawiera opcję przedłużenia.

Urodzony 25 stycznia 1995 roku w Przemyślu Bartosz Jaroch jest wychowankiem miejscowej Polonii, z której w styczniu 2012 roku przeniósł się do Resovii Rzeszów. W zespole ze stolicy województwa podkarpackiego obrońca spędził dwa lata, po czym wyprowadził się na Mazowsze, zasilając szeregi Radomiaka Radom.

Po półrocznym pobycie w ekipie Zielonych Jaroch postanowił spróbować swoich sił w Olimpii Grudziądz, by po 12 miesiącach przeprowadzić się do Bielska-Białej i dołączyć do tamtejszego Podbeskidzia. Ekipę spod Klimczoka obrońca reprezentował łącznie sześć lat – z roczną przerwą na wypożyczenie do Znicza Pruszków. W styczniu 2021 roku Bartosz Jaroch zdecydował się powrócić do Rzeszowa, by ponownie przywdziać biało-czerwoną koszulkę Resovii. W poprzednim sezonie prawy obrońca stanowił o sile Reski i był wyróżniającym się zawodnikiem, co potwierdzał swoją postawą na boiskach Fortuna 1. Ligi, gdzie w 32 meczach zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty.

Poprzedni artykułHappening SOS dla Klimatu w Parku Jedności Polonii z Macierzą
Następny artykułOdlany z brązu pomnik Jana III Sobieskiego zawitał do Rzeszowa