Który adwokat w Rzeszowie ma najlepsze notowania?

Sprawy sądowe, rozwody, podział majątku – to tylko niektóre z przykładów, kiedy pomocna okazuje się postać adwokata. Każdy z nas, chcąc dowieść swojej niewinności, uzyskać jak najlepsze korzyści dla siebie i wygrać sprawę chce, by jego adwokat był najlepszy. W każdym mieście, zarówno dużym, jak i małym, spotkamy kancelarie adwokackie.

W stolicy Podkarpacia kancelarie i spółki prawnicze znaleźć można na niemal każdym rogu. Jakiego adwokata więc wybrać? Sprawdziliśmy najlepiej ocenianych prawników w sieci, tworząc TOP 10 najlepszych adwokatów w Rzeszowie.

 1. ResLegal Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Charzewski, ul. Grunwaldzka 22/3
  Oferta Kancelarii adresowana jest do klientów biznesowych oraz do osób fizycznych. Przedsiębiorcom zapewnia profesjonalne wsparcie we wszelkich dziedzinach dotyczących ich działalności gospodarczej. Klientom indywidualnym oferuje kompleksowy zakres pomocy prawnej w sprawach osobistych oraz majątkowych. W ramach usług mieści się także doradztwo oraz reprezentacja przed sądami i organami administracji.
 2. Jakubowska-Zawada Kancelaria Adwokacka, ul. Robotnicza 6a
  Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie została utworzona, reprezentuje i kieruje nią adwokat Joanna Jakubowska-Zawada. Kancelaria prowadzi działania lokalne, krajowe i międzynarodowe. Zespół Kancelarii tworzą: adwokaci, aplikanci adwokaccy, prawnicy. 
 3. Kancelaria Prawna Tomczyk i Partnerzy, al. Rejtana 36 IVp. lok.2
  Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, gospodarczym i administracyjnym. Jak podaje na swojej stronie: prawnikom nie są obce pojęcia prawa nowych technologii, czy upadłości konsumenckich.
 4. Kancelaria Adwokacka Dolot, al. Rejtana 20a
  W zakres kompetencji Adwokat Marty Dolot i Adwokat Krzysztofa Dolot wchodzi obsługa prawna osób fizycznych i osób prawnych. Kancelaria oferuje także szeroko pojęte porady prawne oraz zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorców, w której zakres wchodzi m.in. bieżące doradztwo prawne, sporządzanie i opiniowanie umów handlowych, a także reprezentowanie Klientów w sporach sądowych oraz postępowaniu przed sądowym.
 5. Kancelaria Adwokacka Paweł Bała, ul. Jagiellońska 9/16
  Kancelaria świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej osób fizycznych oraz osób prawnych, w tym podmiotów prowadzących działalność gospodarczą i SPZOZów. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie administracyjnym, obsłudze inwestycji budowlanych i zamówieniach publicznych. Świadczy pomoc również m.in. w sprawach dotyczących prawa podatkowego, procesach inwestycyjnych, prawa medycznego. Udziela pomocy klientom w sprawach rodzinnych, odszkodowawczych, spadkowych, karnych czy administracyjnych.
 6. Adwokat Przemysław Fedko, ul. Hetmańska 7/4
  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, w tym osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego. Pomoc prawna obejmuje m.in. pozasądowe rozwiązywanie sporów, reprezentowanie Klientów przed sądami, urzędami, udzielanie porad, konsultacji prawnych, sporządzanie umów, regulaminów i opinii prawnych, obsługa prawna firm, obrona w sprawach karnych i wykroczeniowych, prowadzenie spraw w e-sądzie.
 7. Kancelaria Prawna TMH, ul. Dominikańska 1a
  Adwokat Tomasz Marek i radca prawny Marcin Hotel założyli Kancelarię Prawną TMH w Rzeszowie aby świadczyć wyspecjalizowane usługi prawne zarówno dla przedsiębiorców jak i dla klientów indywidualnych. W Kancelarii Prawnej TMH prowadzi sprawy związane z: prawem cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony dóbr osobistych, prawem własności intelektualnej, a w szczególności prawem autorskim, znakami towarowymi, umowami licencyjnymi, zwalczaniem nieuczciwej konkurencji, prawem pracy oraz zagadnieniami związanymi z ochroną danych osobowych.
 8. Kancelaria Adwokacka Natalia Zdeb, al. Rejtana 23/1.2
  W obszarze zainteresowania Kancelarii znajdują się trzy główne gałęzie prawa: prawo rodzinne, prawo cywilne oraz prawo karne. Kancelaria trudzi się w udzielaniu pomocy prawnych, sporządzaniu pism procesowych, reprezentuje klientów przed sądami.
 9. Kancelaria Adwokacka Urban, ul. Podwisłocze 27/1
  Kancelaria Adwokacka Urban jest nowoczesną firmą prawniczą świadczącą kompleksową obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych. Adw. Jakub Urban . W pracy zawodowej szczególnym zainteresowaniem obejmuje tematykę prawa medycznego i obsługi podmiotów medycznych, praw autorskich, ochrony posiadania i własności , umów cywilnoprawnych oraz funkcjonowania instytucji kultury. Adw. Ewelina Urban specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa gospodarczego, prawa handlowego oraz prawa cywilnego. W sprawach zawodowych szczególnym zainteresowaniem darzy sprawy z zakresu prowadzenia sporów korporacyjnych, obsługi spółek kapitałowych Skarbu Państwa oraz obrotu instrumentami finansowymi.
 10. Mucha Rogała Adwokaci i Radcowie Prawni, ul. Kopisto 8b/513
  Mucha/Rogała specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz w reprezentacji tychże podmiotów i osób indywidualnych w skomplikowanych sporach sądowych z obszaru prawa karnego, karnego gospodarczego i cywilnego. Zespół kancelarii to prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zdobytym m.in. w trakcie wykonywania zawodu prokuratora w Prokuraturze Rejonowej w Rzeszowie (adwokat Bartosz Rogała) oraz zawodu prokuratora w Prokuraturze Okręgowej w Rzeszowie w Wydziale ds. Przestępczości Gospodarczej (adwokat Andrzej Mucha).

Poprzedni artykuł54. Dni Pogórza Dynowskiego. Gwiazdą zespół BOYS
Następny artykułZagrali do końca. Resovia remisuje w Katowicach na starcie I ligi