Home Sport Zagrali do końca. Resovia remisuje w Katowicach na starcie I ligi

Zagrali do końca. Resovia remisuje w Katowicach na starcie I ligi

0

Zacięty mecz obejrzeli dziś kibice w Katowicach. GKS podejmował Resovię Rzeszów i pomimo prowadzenia 2:0, dał sobie odebrać zwycięstwo w doliczonym czasie gry.

Bramki dla GKS-u zdobyli: Adrian Błąd w 18 minucie oraz w 52 minucie wypożyczony z Lecha Poznań Filip Szymczak. Resovia odpowiedziała trafieniami Bartosza Jarocha (74′) oraz Aleksandra Komora w doliczonym czasie gry (90+5).

Składy:

GKS Katowice: 1. Dawid Kudła – 21. Zbigniew Wojciechowski (80, 6. Paweł Gierach), 4. Arkadiusz Jędrych, 3. Grzegorz Janiszewski, 27. Danian Pawłas – 10. Krystian Sanocki (74, 7. Arkadiusz Woźniak), 13. Bartosz Jaroszek, 8. Rafał Figiel (71, 14. Marcin Urynowicz), 11. Adrian Błąd, 23. Dominik Kościelniak (80, 24. Szymon Kiebzak) – 17. Filip Szymczak (79, 15. Filip Kozłowski).

Resovia Rzeszów: 1. Branislav Pindroch – 25. Bartosz Jaroch, 24. Aleksander Komor, 20. Oliver Podhorin, 42. Bartłomiej Eizenchart – 17. Radosław Adamski (55, 9. Karol Twardowski), 16. Josip Šoljić (55, 7. Marek Mróz), 6. Bartłomiej Wasiluk, 77. Sebastian Strózik, 11. Damian Hilbrycht (68, 98. Kamil Antonik) – 12. Jakub Wróbel (55, 10. Maksymilian Hebel).

żółte kartki: Kościelniak – Šoljić, Hilbrycht.

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).