Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło dzisiaj rano na ul. Sikorskiego. W zdarzeniu brały udział cztery pojazdy, a kierująca jednym z nich została ranna. W miejscu zdarzenia są niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w Rzeszowie na ulicy Sikorskiego, około godz. 7.40. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierujący pojazdem marki Jeep, 25-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc w kierunku Tyczyna, najechał na tył subaru. 34-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego kierująca subaru zamierzała skręcić w lewo na teren posesji. W wyniku uderzenia, jej samochód został przemieszczony na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z volkswagenem, którym kierowała 33-lenia mieszkanka Rzeszowa. Po uderzeniu, volkswagen został zepchnięty na prawy psa ruchu w kierunku ul. Rejtana, gdzie zderzył się z oplem vectrą. Oplem kierował 26-letni mieszkaniec Rzeszowa. W wyniku zdarzenia ranna została kierująca volkswagenem. Kobieta została przewieziona do szpitala.

W chwili zdarzenia wszyscy jego uczestnicy byli trzeźwi. Na miejscu okazało się, że 34-letnia kierująca pojazdem marki Subaru była poszukiwana przez Prokuraturę Rejonowa w Rzeszowie, celem ustalenia jej miejsca pobytu.

W wyniku zdarzenia zablokowane są lewe pasy ruchu w obu kierunkach. Ruch odbywa się pozostałymi pasami jezdni, utrudnienia mogą potrwać do godz. 13.