Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło dzisiaj rano na ul. Sikorskiego. W zdarzeniu brały udział cztery pojazdy, a kierująca jednym z nich została ranna. W miejscu zdarzenia są niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w Rzeszowie na ulicy Sikorskiego, około godz. 7.40. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierujący pojazdem marki Jeep, 25-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc w kierunku Tyczyna, najechał na tył subaru. 34-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego kierująca subaru zamierzała skręcić w lewo na teren posesji. W wyniku uderzenia, jej samochód został przemieszczony na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z volkswagenem, którym kierowała 33-lenia mieszkanka Rzeszowa. Po uderzeniu, volkswagen został zepchnięty na prawy psa ruchu w kierunku ul. Rejtana, gdzie zderzył się z oplem vectrą. Oplem kierował 26-letni mieszkaniec Rzeszowa. W wyniku zdarzenia ranna została kierująca volkswagenem. Kobieta została przewieziona do szpitala.

W chwili zdarzenia wszyscy jego uczestnicy byli trzeźwi. Na miejscu okazało się, że 34-letnia kierująca pojazdem marki Subaru była poszukiwana przez Prokuraturę Rejonowa w Rzeszowie, celem ustalenia jej miejsca pobytu.

W wyniku zdarzenia zablokowane są lewe pasy ruchu w obu kierunkach. Ruch odbywa się pozostałymi pasami jezdni, utrudnienia mogą potrwać do godz. 13.

Poprzedni artykułNowa atrakcja dla uczniów SP nr 23 przy ul. Pelczara
Następny artykułRzeszów uczcił bohaterów Powstania Warszawskiego [foto]