Rzeszowscy policjanci, od 23 listopada 2022 r., poszukiwali zaginionego 67-latka. Mężczyzna ostatni raz widziany był w sobotę, 12 listopada 2022 r. Tamtego dnia, mężczyzna wyszedł z mieszkania i nikt go później nie widział. Zaginiony już z nikim później nie nawiązał kontaktu. Wczoraj w Krasnem zostały odnalezione zwłoki. Policjanci ustalili, że jest to ciało zaginionego.

Wczoraj, po godzinie 14, dyżurny rzeszowskiej komendy został powiadomiony o odnalezieniu w Krasnem, złok mężczyzny. Ciało zostało odnalezione przez przypadkowe osoby, spacerujące w tamtym rejonie.

Dyżurny niezwłocznie skierował tam grupę dochodzeniowo-śledczą. Odnalezione zwłoki znajdowały się w odległości kilkuset metrów od drogi głównej, w zaroślach, na skarpie przy rzece. Przy zwłokach policjanci odnaleźli dwie torby i portfel z dokumentami. Umożliwiło to wstępne potwierdzenie tożsamości mężczyzny. Jest to najprawdopodobniej zaginiony 67-latek. Dzisiaj tożsamość mężczyzny potwierdziła rodzina.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, zostały przeprowadzone oględziny. Jego decyzją ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Teraz pod nadzorem prokuratury prowadzone są czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny.