Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Rzeszowie w ubiegłym tygodniu. W czwartek, w jednym z mieszkań przy ul. Mazurskiej, kobieta najprawdopodobniej została ugodzona nożem. Z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Na miejscu policjanci zatrzymali jej znajomego. Prokurator przedstawił mu zarzut, a sąd aresztował na okres 3 miesięcy.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu, w czwartek w nocy, w jednym z mieszkań przy ul. Mazurskiej w Rzeszowie. Skierowani na miejsce funkcjonariusze zastali tam ranną 38-letnią kobietę i jej znajomego 44-letniego mężczyznę. Policjanci udzieli pierwszej pomocy ciężko rannej, która następnie została przewieziona do szpitala. Zatrzymali również przebywającego w mieszkaniu pijanego mężczyznę. Sprawdzenie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 3,7 promila. Po niezbędnych badaniach, 44-latek trafił do policyjnego aresztu.

Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny, a technik kryminalistyki zabezpieczył ślady. Szczegółowym wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia zajęli się policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Zebrany materiał dowodowy przekazali do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie.

Prokurator wszczął w sprawie śledztwo, przesłuchał mężczyznę i przedstawił mu zarzut nieudzielenia pomocy pokrzywdzonej doprowadzając tym do ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Podejrzany nie przyznaje się do winy.

W sprawie prowadzone są dalsze czynności mające na celu ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia.

Poprzedni artykułPoszukują dwóch nastolatek, które uciekły z poprawczaka
Następny artykułCiężarówka potrąciła rowerzystę. Mężczyzna zginął na miejscu