Kolejny raz na rzeszowskim rynku powstanie Świąteczne Miasteczko pełne atrakcji. W tym roku Jarmark Bożonarodzeniowy ruszy już 4 grudnia i będzie czynny do 23 grudnia.

Przygotowania do otwarcia świątecznego miasteczka ruszyły już pełną parą. W poniedziałek Rzeszowska Estrada zamknęła zgłoszenia wystawców. Jak w poprzednich latach (wyjątkiem ubiegły rok, gdy jarmark się nie odbył z powodu koronawirusa) pojawią się wyjątkowe rękodzieła, produkty regionalne i różnorodny asortyment związany z charakterem Świąt Bożego Narodzenia.

Organizatorzy tak zapowiadają Świąteczne Miasteczko:

Magia Świąt na rzeszowskim Rynku – regionalne przysmaki, tradycyjne rękodzieła, zapach choinek, aromat grzanego wina oraz mnóstwo atrakcji w świątecznym klimacie!

Gości będą witały dwie świąteczne bramy wejściowe – jedna od strony Ratusza, druga od ulicy Mickiewicza. Nie zabraknie też dekoracji świetlnych, które wprawią przybyłych w niezwykły nastrój.

Na odwiedzających Miasteczko będzie czekała moc atrakcji – już dzień po starcie, czyli 5 grudnia, na przykład wizyta św. Mikołaja z barwną paradą i wręczaniem prezentów. Będą też między innymi warsztaty artystyczne dla całych rodzin, kino plenerowe, młyńskie koło, karuzela i zimowy obiekt dla najmłodszych.

Zaprezentowana została wizualizacja:

Świąteczne miasteczko będzie otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00 -20:00, w niedziele od 10:00 do 20:00.

Poprzedni artykułAn 225 Mrija ponownie wyląduje dziś w Jasionce
Następny artykułTragedia w jednym z mieszkań w Rzeszowie. Znaleziono zwłoki małżeństwa