studia fotograficzne w rzeszowie

Pochodzisz ze stolicy Podkarpacia lub okolic i szukasz studia fotograficznego pod krótkoterminowy najem? Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z profesjonalną fotografią i nie posiadasz jeszcze własnego lokalu, czy też sesje studyjne wykonujesz sporadycznie i nie kalkuluje się go mieć, czy istnieje jeszcze inny powód braku swojego stałego miejsca pracy, w każdym z tych przypadków wynajem profesjonalnego studia fotograficznego będzie słuszną decyzją. Oto TOP5 najlepszych tego typu miejsc w Rzeszowie.

1. Studio fotograficzne SkyPeak

SkyPeak to profesjonalne studio fotograficzne mieszczące się w samym centrum Rzeszowa. Stanowi zarówno przestrzeń do wynajęcia, jak i miejsce, w którym realizowane są zlecenia fotograficzne w zakresie fotografii produktowej, biznesowej, komercyjnej, architektury oraz filmy promocyjne i inne. Ponadto prowadzone są w nim tematyczne szkolenia z fotografii, jak również istnieje możliwość skorzystania z doradztwa w zakresie e-commerce.

W studio na wszystkich zainteresowanych czeka przestronna sala, w której znajdują się ogromne okiennice, stwarzające doskonałe warunki do pracy, z możliwością maksymalnego wykorzystania światła dziennego. To także zaplecze techniczne wraz ze stanowiskiem do makijażu i przebieralnią. Studio umożliwia także korzystanie z nowoczesnego wyposażenia i sprzętu- fotograficznego, oświetleniowego, rekwizytów, gadżetów.

Studio fotograficzne SkyPeak Rzeszów to najlepsze miejsce do realizacji pojedynczych zleceń oraz stałej współpracy.

2. Studio fotograficzne BACKSTAGE

BACKSTAGE to kolejne studio fotograficzne położone w centrum Rzeszowa. Jest to miejsce stworzone wyłącznie na potrzeby fotografów i artystów pod wynajem. To łącznie 110 m2 przestrzeni, na którą składają się 2 sale aranżacyjne oraz duża, biała cyklorama. Ponadto do dyspozycji fotografów pozostaje stanowisko do makijażu, garderoba oraz łazienka z wanną.

Sala White to przestrzeń zaaranżowana w jasnych kolorach, z kolei  Sala Loft stanowi jej całkowite przeciwieństwo- urządzona jest w ciemnych barwach. Dzięki tej różnorodności miejsce to nadaje się do realizacji każdego rodzaju sesji. Sala z cykloramą wyposażona jest w profesjonalny sprzęt, co przekłada się na wysoką jakość efektów pracy. Na wyposażeniu studyjnym znajduje się profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz inne elementy przydatne fotografowi.

Studio fotograficzne BACKSTAGE to miejsce, które można wynająć na przeprowadzenie profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz kręcenia filmów, organizacji warsztatów, konferencji oraz innych wydarzeń artystycznych.

3. Studio fotograficzne LOVISSIMO

To miejsce,  w którym odbywają się profesjonalne sesje fotograficzne o różnej tematyce- wizerunkowe, kobiece, ciążowe, noworodkowe, dziecięce, rodzinne. Tu także mieści się studio fotograficzne do wynajęcia. Nowoczesne studio w zabytkowej kamienicy tuż obok zamku Lubomirskich to komfortowe i przyjazne miejsce do realizacji własnych zleceń. To kameralne, ale bardzo przytulne miejsce o powierzchni 45 m2, w którym można wykonać każdy rodzaj sesji. Do dyspozycji pozostaje wszelkiego rodzaju sprzęt fotograficzny, tła oraz inne akcesoria i elementy wyposażenia, z których można tworzyć dowolne aranżacje. Na uwagę zasługuje fakt, iż miejsce to jest w dużej mierze dostosowane do wykonywania sesji noworodkowych.

4. Podkarpacka Grupa Filmowa STUDIO Rzeszów

PGF Studio Rzeszów służy jako miejsce pracy wielu fotografów i artystów, ale także jest dużą, liczącą 260 m2 przestrzenią, tworzącą profesjonalne i komfortowe miejsce do pracy pod wynajem. Składa się ono z dwóch stanowisk wyposażonymi w tła, warsztatu, magazynu, dwóch stanowisk do makijażu oraz poczekalni. Na szczególną uwagę zasługuje potężna cyklorama oraz potężna kolekcja sprzętu fotograficznego i innych akcesoriów.

5. Studio fotograficzne ZEFIR

ZEFIR to profesjonalne studio fotograficzne, w którym na co dzień realizowane są zarówno sesje zdjęciowe- biznesowe, rodzinne, modowe oraz projekty filmowe, jak również jest to doskonałe miejsce pod wynajem, z którego można skorzystać przy wykonywaniu własnych zleceń. Składa się z trzech sal- sala 86 to cyklorama z ogromnymi oknami zapewniającymi naturalne światło. Ponadto istnieje możliwość wynajęcia całego studia, a więc Sali 86 wraz z Salą White Hall- przestrzenią o powierzchni 80 m2. Z kolei Sala Smile to lokum o powierzchni 55 m2.

Jak widzimy, w Rzeszowie jest wiele miejsc, w których możesz realizować zarówno swoje pasje, jak i zlecenia. Teraz już wiesz, które z nich najlepiej wybrać!

Poprzedni artykułPożar balkonu w bloku przy ulicy Strażackiej
Następny artykułStracili stadion przez S-19. Nowy stracą przez linię kolejową CPK?