Resovia Rzeszów pokonała Widzew Łódź w 16 kolejce Fortuna 1.ligi. Na trybunach obecni byli tylko gospodarze, gdyż fani Widzewa po derbach Łodzi otrzymali od PZPN zakaz wyjazdów na dwa mecze. Kibice Resovii zadbali jednak o dobrą atmosferę na trybunach.

Fanatycy biało-czerwonych w takich słowach skomentowali atmosferę tego meczu na swojej stronie w mediach społecznościowych:

Za nami bez wątpienia jeden z lepszych meczów ostatnimi czasy szkoda tylko, że bez kibiców gości. Odpowiednia propaganda w mieście i na fan clubach przełożyła się na najlepszą frekwencję w tym sezonie zarówno w młynie jak i na stadionie, na którym pojawiło się 3 tysiące kibiców.
Dopingujemy w asyście bębna na wysokim poziomie przez cały mecz, a ostatnie kilkanaście minut to coś co chcielibyśmy widzieć i słyszeć na wszystkich meczach, gdzie do dopingu dołączył się cały stadion ciągnacy przyśpiewkę „Hej Sovia gol”. Nasi ultrasi prezentują dwie oprawy, które składały się na jedną większą całość. Najpierw trybunę rozświetliły stroboskopy i ognie wrocławskie z machajkami i sektorowką Ultras Sovia Group, a potem pojawiła się sektorowką z napisem RESOVIA i transparentem FANATYCZNA STRONA MIASTA, nawiązująca do jednych z topowych koszulek w naszym sklepiku parę lat temu. Całość otoczona racami, które dały super efekt.
Razem z nami na trybunach JKS Jarosław, Stal Sanok, Siarka Tarnobrzeg i Unia Nowa Sarzyna, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego co działo się w sobotę na trybunach: