Fot. źr. Orły- wprost

Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, został laureatem nagrody Orły Wprost w kategorii Osobowość Regionu.

– Mówimy o osobowości, ale wpływ na nią ma bardzo wiele osób. Chciałbym podziękować moim rodzicom, nauczycielom i wszystkim osobom, które miały wpływ na to, jakim jestem menedżerem – powiedział podczas weekendowej gali prezes Adam Hamryszczak, któremu statuetkę wręczyła wiceminister funduszy i polityki regionalnej, Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

Orły Wprost to nagrody dla firm, samorządów oraz wybitnych osobowości. Otrzymują je zasłużeni dla rozwoju regionu, którzy swoimi osiągnięciami wykraczają poza jego granice. Nagrody magazynu „Wprost” przyznawane są od 2016 roku, a symbolem wyróżnienia jest godło Państwa Polskiego – wizerunek Orła Białego.

W uzasadnieniu werdyktu kapituła plebiscytu napisała: „Za doskonałe zarządzanie portem lotniczym, szczególnie za znalezienie recepty na sprawne jego funkcjonowanie w czasach kryzysu pandemicznego. Na uznanie zasługuje również sprawna organizacja lotniska w związku z wojną za naszą wschodnią granicą, tj. na potrzeby desantu wojsk amerykańskich i pomocy humanitarnej”.

– Ta nagroda  to docenienie zaangażowania i profesjonalizmu pracowników portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. To także efekt bardzo dobrej współpracy z naszymi udziałowcami, czyli z zarządem Województwa Podkarpackiego i Przedsiębiorstwem Państwowym „Porty Lotnicze” oraz z przedsiębiorcami i administracją rządową, działającą pod kierunkiem premiera Mateusza Morawieckiego – podsumował prezes Adam Hamryszczak.

Poprzedni artykułBędą kwestować na remont Starego Cmentarza w Rzeszowie
Następny artykułKolejne knajpki znikają z mapy Rzeszowa. Wszystko przez ceny prądu