Zatrzymany to 31-latek, który podczas kierowania pojazdem marki peugeot miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Nisku, który w czasie wolnym od służby, zwrócił uwagę na nietypowo jadący samochód. Jak się okazało, jego kierujący nie tylko był pijany ale również nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna był również poszukiwany.

W piątek rano w Jeżowem funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Nisku w czasie wolnym od służby zwrócił uwagę na nietypowo jadący samochód marki Peugeot Partner. Nie mając możliwości zatrzymania pojazdu jechał za nim. W momencie, gdy kierujący peugeotem zawracał przy posesji w Kamieniu, policjant podbiegł do samochodu i wyciągnął kluczyki ze stacyjki, uniemożliwiając kierowcy dalszą jazdę.

Na miejsce został wezwany policyjny patrol. Funkcjonariusze przebadali 31-latka alkomatem. Jak się okazało, mieszkaniec powiatu leżajskiego miał w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami. Oprócz tego był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi wysoka grzywna, sądowy zakaz kierowania pojazdami i 2 lata pozbawienia wolności.