Foto: kinomobilne.pl

„Atrakcje na wakacje” to kolejne kino plenerowe będące częścią miejskiej akcji na którą zaprasza Rzeszowski Dom Kultury. Tym razem dla filmowych koneserów przygotowany został bezpłatny seans oscarowego obrazu „Na rauszu”, który odbędzie się już w sobotę 6 sierpnia 2022 roku na placu przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Zalesie przy ul. Wieniawskiego 84.

Rzeszowski Dom Kultury wzorem roku poprzedniego zadbał o to, by podczas miejskiej akcji „Atrakcje na wakacje” nie zabrakło ciekawych propozycji dla miłośników kina w najlepszym wydaniu. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć takie oscarowe filmy, jak „Pewnego razu… w Hollywood”, „Parasite” czy „La La Land”.

Kolejną przygotowaną ucztą kinomana będzie plenerowy seans filmu „Na rauszu”. Wydarzenie odbędzie się już najbliższą sobotę 6 sierpnia 2022 roku o godzinie 20:00 na placu przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Zalesie zlokalizowanym przy ul. Wieniawskiego 84. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc siedzących jest ograniczona.

„Na rauszu” to wielokrotnie nagradzany film z 2021 roku w reżyserii Thomasa Vinterberga. Opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi.

Poprzedni artykułByły prezes Resovii dyrektorem ROSiR
Następny artykułDrugi punkt dla Resovii. Remis w Łęcznej