OPENSPORT24 - łatwiejsze korzystanie z obiektów i zajęć sportowych dla pracowników

Sport to zdrowie – wie o tym każdy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm oferuje swoim pracownikom benefity, w postaci kart, karnetów czy abonamentów sportowych, umożliwiających korzystanie z określonych obiektów i możliwości aktywności. W końcu sport jest jednym z aspektów, który wpływa pozytywnie na pracowników- zarówno poprawiając ich zdrowie, jak i samopoczucie, co przekłada się na późniejsze efekty pracy. Jedna z firm na Podkarpaciu dostrzegła wyjątkowy potencjał sportowych programów lojalnościowych, tworząc system Opensport24.pl, umożliwiający wygodne, bezkartowe korzystanie z poszczególnych ofert sportowych. Dowiedźmy się czegoś więcej o tym innowacyjnym pomyśle.

Aplikacja zamiast karty członkowskiej – maksimum korzyści przy minimalnych warunkach

System Opensport24.pl ma na celu znacznie ułatwienie korzystania z benefitów sportowych i jest pierwszym tego typu na rynku. Dotychczas by było to możliwe, konieczne było posiadanie karty członkowskiej bądź innego dokumentu, umożliwiającego korzystanie z oferty. Wiązało się to z pewnymi utrudnieniami formalnymi- zgłaszaniem, rejestracją, aktualizacją, podawaniem wielu danych- ponadto kartę należało mieć zawsze przy sobie, w celu okazania podczas chęci skorzystania z zajęć i obiektu.

Żeby skorzystać z naszego rozwiązania, wystarczy aplikacja w komórce. Wchodząc do klubu czy na basen, użytkownik skanuje kod QR i to wszystko– wyjaśnia Tomasz Stec, prezes zarządu Opensport24.pl.

To o wiele prostsze, bowiem telefon mamy zwykle przy sobie. Rozwiązanie w postaci aplikacji przynosi jednak wiele innych korzyści- przede wszystkim to, że wykupione wejścia nigdy nie przepadają, nawet w przypadku przekroczenia określonego terminu. Po prostu przechodzą na kolejny miesiąc i na takich samych warunkach możemy z nich korzystać. Jeśli natomiast zbyt szybko wyczerpiemy dostępny pakiet kredytów, w każdej chwili można go dokupić, po cenie określonej w umowie.

OPENSPORT24.PL - aplikacja mobilna

Szeroka baza operatorów, która ciągle się powiększa

System wystartował już przed wybuchem pandemii, natomiast z wiadomych przyczyn właśnie teraz nabiera prędkości w niesamowicie szybkim tempie. Na dzień dzisiejszy w całym kraju zarejestrowanych jest już ponad 200 operatorów, a więc firm prowadzących obiekty sportowe i rekreacyjne, z czego aż 80 z nich znajduje się na Podkarpaciu, przy czym 40 w samym Rzeszowie. Spośród nich wymienić możemy wszystkie kluby Fitness For Life w Galerii Rzeszów, Galerii Capital park, Lwowskiej, Hetmańskiej i w Starej Szwalni, siłownię Sparta, wrotkarnię Wrotki Wywrotki, kluby squasha Kolorowy Świat, Folwark Center, studia Hellow Yogi, park trampolin Jum World, szkoły tańca Bailar, Termy Głogowskie, Rodzinne Korty Tenisowe, wiele basenów oraz klubów oferujących rozmaite zajęcia sportowe.

Co więcej, miejsc tych bardzo szybko przybywa. Wszystkie na bieżąco można sprawdzić poprzez stronę internetową Opensport24.pl. Tam też można znaleźć wszystkie informacje na temat działania systemu oraz zasad przystąpienia do niego zarówno przez firmy, jak i indywidualnych użytkowników.

Rozwiązanie na miarę współczesnych czasów

System Opensport24.pl jest niezwykle praktyczny i oferuje konkretne korzyści. Dostosowano go bowiem do współczesnych standardów, potrzeb i oczekiwań zarówno pracodawców, jak i pracowników czy osób indywidualnych. Jego twórcom zależało na tym, by stworzyć rozwiązanie, które będzie doskonalsze od dotychczasowych. Opensport24.pl oferuje proste i przejrzyste zasady, z których może skorzystać każdy, bez żadnych ograniczeń.

Teraz pracodawcy, którzy chcą współfinansować pracownikom zajęcia sportowe, mogą to robić bez względu na to, ile zatrudniają osób – dodaje prezes Opensport24.pl. W programie brak bowiem limitu osób, które pracodawca może zgłosić- może to być zarówno jedna osoba, jak i sto. Wszystko odbywa się na podstawie prostej umowy, która może być podpisana na dowolny okres czasu, bez ukrytych kosztów i z nieograniczoną dostępnością do usług.

Opensport24.pl to rozwiązanie przydatne w każdej firmie, nabierające szczególnego znaczenia zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie poprzez sytuację na świecie mieliśmy tak ograniczony dostęp do różnego rodzaju ofert sportowo-rekreacyjnych. Być może teraz jest najwłaściwszy moment, by wszystko nadrobić- oczywiście z Opensport24.pl.

Poprzedni artykułMiejsce śmierci polskich żołnierzy. Turza 1944
Następny artykułZmiana terminu Kiermaszu Książek Wyczytanych w Rzeszowie