Foto: Policja

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 48-letniego Grzegorza Barłoga, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Barłog poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Krajową Śląski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Katowicach. Poszukiwany jest podejrzany o popełnienie przestępstwa z art. 230 § 1 kk.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 34-letniego Konrada Witkowskiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Konrad Witkowski poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie w związku ze skazaniem za popełnienie przestępstwa z art. 279 § 1 kk.

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 47 821 3224 albo z dyżurnym komendy tel. 47 821 3310 lub 112.

Poprzedni artykułAn-225 Mrija zniszczony przez Rosjan. Nie przyleci już do Jasionki
Następny artykułRzeszowianie wspierają uchodźców. Prezydent Fijołek wskazuje potrzeby