Atrakcje na wakacje wimbp rzeszów

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na Letnie Ogrody Literackie: Spotkanie z Ewą Wachowicz – prezenterką, dziennikarką i popularną autorką książek kulinarnych. Wydarzenie jest zorganizowane w ramach cyklu imprez „Atrakcje na wakacje”.

22 sierpnia 2021 o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie z Ewą Wachowicz – prezenterką, dziennikarką i autorką książek kulinarnych. Wydarzenie odbędzie się w Ogrodach Bernardyńskich (przy alei Józefa Piłsudskiego) w ramach cyklu imprez „Atrakcje na wakacje” organizowanego przez WiMBP w Rzeszowie.

Cykl wydarzeń – „Atrakcje na Wakacje”

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie w okresie wakacji organizuje różnego rodzaju wydarzenia plenerowe. W programie znajdują się między innymi:

  • 16 sierpnia, godz. 10:00-11:00, Park Kultury i Wypoczynku (Bulwary nad Wisłokiem) – spektakl „Teatru Za Jeden Uśmiech”
  • 17 sierpnia, godz. 10:00-11.00, Osiedlowy plac zabaw przy ul. Podchorążych 1 – „Zróbmy ZOO na wesoło” – zabawa piknikowa, przygotowana na podstawie wierszy Jana Brzechwy.
  • 17 sierpnia, godz. 10.00-11.00, Scena na Osiedlu Nowe Miasto – „Wakacyjna Akademia Zabawy” – w programie Wakacyjnej Akademii Zabawy znajdą się gry zespołowe i sportowe.
  • 22 sierpnia, godz. 16:00, Ogrody Bernardyńskie – „Letnie Ogrody Literackie” – spotkanie z Ewą Wachowicz.
  • 24 sierpnia, godz. 16:00-18:00, Scena na Osiedlu Nowe Miasto – „Stare Knedelkowo w Rzeszowie” – warsztaty z pisarką Joanną Krzyżanek.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Poprzedni artykułMorderstwo w Rzeszowie. Ugodziła znajomego nożem w szyję
Następny artykułMikołaj Słotarski z Asseco Resovii Rzeszów powołany do kadry narodowej