W zeszły weekend, 13 i 14 maja, w salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów odbyło się wydarzenie Harley On Tour 2023. Jest to cykl imprez organizowany przez amerykańską firmę w całej Europie, podczas którego entuzjaści motocykli mogą bezpłatnie odbyć jazdy testowe najnowszymi modelami marki Harley-Davidson. W ramach Harley On Tour 2023 pod rzeszowski salon Harleya zajechała ciężarówka wypełniona 22 maszynami H-D z bieżącego rocznika.

Była już to piąta edycja imprezy organizowana przez GOC Harley-Davidson Rzeszów. Przez cały weekend odbyło się 330 jazd próbnych, zarówno po ulicach miasta standardowymi modelami, jak i po drogach szutrowych modelem Pan America, który jest przeznaczony do jazdy off-road.

„W tym roku wreszcie dopisała nam pogoda i po raz pierwszy od dłuższego czasu jazdy mogły się odbywać przez dwa pełne dni. Zainteresowanie było bardzo duże, wiele osób jeździło na Harleyu po raz pierwszy, tak więc cieszymy się, że mogliśmy dać ludziom możliwość poznania pojazdów tej legendarnej marki i mamy nadzieję, że tym samym zasialiśmy ziarno, z którego już niedługo wyrośnie pasja do tych wyjątkowych motocykli” – podsumował wydarzenie Paweł Pomianek, kierownik sprzedaży salonu Harley-Davidson Rzeszów.

Poprzedni artykułTragiczny wypadek pod Błażową
Następny artykułWyjaśniają szczegóły tragicznego wypadku w Kąkolówce