Wraz z powrotem dzieci do szkół wielcy mistrzowie sportu: Iwona Niedźwiedź, Cezary Trybański, Marcin Lijewski i Krzysztof Ignaczak wyruszą w podróż na południe kraju do Rzeszowa, żeby aktywizować ruchowo mieszkańców miasta i okolic.

Projekt “Szyjemy sport na miarę – sportowa rodzina” to unikatowe campy sportowe promujące najpopularniejsze dyscypliny halowe na świecie. 65 par rodzic/opiekun – dziecko (w wieku 9-13 lat) weźmie udział w wyjątkowym treningu prowadzonym przez sportowych gigantów. Każdy z uczestników będzie miał okazję poznać tajniki gry w siatkówkę, piłkę ręczną i koszykówkę. Oprócz sportowych atrakcji nie zabraknie również miejsca na wspólne zdjęcia i autografy, a na zakończenie każdego z campów czeka konkurs umiejętności indywidualnych w wielkim “skills challenge”. Dla wszystkich uczestników nasi bohaterowie przygotowali również specjalne podarunki – każdy kto weźmie udział w treningu otrzyma specjalną campową koszulkę oraz worek treningowy.

Żeby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu należy tylko wejść na stronę internetową: www.szyjemysportnamiare.pl/#zapisy i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Impreza jest w pełni darmowa, zarówno dla uczestników, jak i dla osób towarzyszących.
Partnerami projektu są: Ministerstwo Sportu i Turystyki i Miasto Rzeszów.

Szyjemy sport na miarę w Rzeszowie
niedziela, 18.09.2022
start: godzina 11:00
Hala: Zespół Szkół Sportowych, ul. Hetmańska 38, Rzeszów

Ambasadorzy projektu „Szyjemy sport na miarę – sportowa rodzina”:

Iwona Niedźwiedź
193-krotna reprezentantka Polski w piłce ręcznej. Uczestniczka Mistrzostw Świata i Europy, mistrzyni Polski, zdobywczyni Pucharu EHF oraz wicemistrzostwa Danii. Aktualnie komentatorka sportowa oraz współprowadząca programów na Kanale Sportowym.

Cezary Trybański
Reprezentant Polski i pierwszy Polak w NBA. Był zawodnikiem czterech amerykańskich klubów między innymi Memphis Grizzlies i New York Knicks.

Krzysztof Ignaczak
Wybitny reprezentant Polski. Mistrz Świata, Mistrz Europy, srebrny medalista Pucharu Świata i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.

Marcin Lijewski
Jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy ręcznych – Wicemistrz Świata i multimedalista Mistrzostw Polski. Najlepszy trener Polskiej Ligi Piłki Ręcznej w sezonie 2020/2021

Poprzedni artykułW Rzeszowie odbędzie się I Ogólnopolski Miting Frame Running
Następny artykułWyjechał do Niemiec i zaginął. Trwają poszukiwania