fot. korona.rzeszow.pl

Grzegorz Opaliński nie będzie już trenerem trzecioligowej WATKEM Korony Rzeszów. 45-letni szkoleniowiec został odsunięty od prowadzenia drużyny.

Grzegorz Opaliński został odsunięty od prowadzenia pierwszej drużyny WATKEM Korony Rzeszów. W poprzednim sezonie wywalczył awans z rzeszowską drużyną. Aktualnie po 14. kolejkach zespół Korony zajmuje 10. miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV. Rzeszowianie do tej pory pod wodzą trenera Grzegorza Opalińskiego zdobyli 20 oczek. Teraz zespół przynajmniej do końca rundy jesiennej poprowadzą jego asystenci Konrad Bober oraz Tomasz Zieliński. – W związku z decyzją Zarządu Klubu o odsunięciu trenera Grzegorza Opalińskiego od pierwszej drużyny Korony z powodu wystąpienia przyczyn osobistych pragniemy poinformować, że pierwszy zespół Korony Rzeszów w najbliższych meczach ligowych poprowadzą dotychczasowi trenerzy asystenci – czytamy na stronie Korony Rzeszów. 

Na tym nie koniec, bo w tym samym komunikacie Zarząd klubu poinformował, że na stanowisko wiceprezesa wrócił Marcin Puszkarewicz. Korona Rzeszów również odcina się od spekulacji na temat złej kondycji klubu. – Pragniemy również zaznaczyć, że wobec osób rozpowszechniających fałszywe informacje godzące w dobre imię Klubu, jego renomę oraz reputacje będą wyciągane konsekwencje prawne na podstawie kodeksu cywilnego. Zarząd Klubu wraz z wszystkimi członkami pierwszej drużyny Korony obrał wspólną drogę, która razem zamierza kroczyć – czytamy w oficjalnym komunikacie rzeszowskiej drużyny.

Źródło: Korona Rzeszów