Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło przed południem, na ul. Lisa Kuli w Rzeszowie. W zderzeniu czterech pojazdów dwie osoby zostały ranne.

O zdarzeniu czterech pojazdów, dyżurny miejski został powiadomiony około południa. Na miejsce niezwłocznie skierował policyjne patrole rzeszowskiej drogówki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letnia kierująca audi, jadąc ul. Lisa -Kuli w kierunku Placu Śreniawitów, przed przejściem dla pieszych, na wysokości budynku NFZ, najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzyła w bok bmw. Następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się jeszcze z dwoma innymi pojazdami.

W tym zdarzeniu ranne zostały dwie osoby. 18-letnia kierująca toyotą i 68-latka kierująca hyundaiem. Obie poszkodowane trafiły do szpitala.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującej audi. Okazało się, że była pijana. Badanie wykazało w jej organizmie 3,2 promila alkoholu.

Dwa pasy ruchu w kierunku Placu Śreniawitów były całkowicie zablokowane. Policjanci wyznaczyli objazd przez skwer ks. Bala.