Foto źr. festiwalkolorow.pl

W tym roku najbardziej kolorowa impreza odbędzie się na terenie Parku Sybiraków, 29 maja w godzinach 15:00-20:00. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty Kolorów Holi.

Wielobarwny pył tworzy nad głowami publiczności przepiękną chmurę, która opadając koloruje wszystkich uczestników zabawy. Wydarzenie jest frajdą dla osób w każdym wieku, miejscem w którym można poczuć ogrom pozytywnych emocji, a także przestrzenią do nawiązania nowych znajomości, przy muzyce tworzonej przez fantastycznych DJ-ów, serwujących uczestnikom najlepszą muzykę.

Uczestnicy kolorowej zabawy bawiący się w rytmach świetnej muzyki, będą mogli umilić sobie czas w towarzystwie pysznego jedzenia, a to dzięki towarzyszącemu Festiwalowi Streetfoodu.

Ekstremalnie smaczne przeżycia gwarantuje Partner wydarzenia, marka MAOAM – czyli synonim najwyższej jakości, wyjątkowo soczystych gum rozpuszczalnych, produkowanych od lat. MAOAM zaprasza do swojej kolorowej strefy, w której na uczestników czeka mnóstwo dobrej zabawy, konkursy z nagrodami oraz jak zawsze – moc słodkości.

Festiwal Kolorów w Rzeszowie został dofinansowany z budżetu Gminy Miasto Rzeszów. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Rzeszowa, Konrada Fijołka.

Patronem medialnym Festiwalu Kolorów zostało Radio Zet.

Poprzedni artykułW czerwcu odbędzie się Europejski Stadion Kultury w Rzeszowie
Następny artykułZwiększa się ruch na lotnisku w Jasionce. Będzie też regularne połączenie z Gdańskiem