Fot. Facebook/Ogród Kwitnących Myśli

Już dzisiaj z mieszkańcami Rzeszowa spotka się pisarka powieści obyczajowych Anna Ziobro. Na spotkanie autorskie zaprasza Filia nr 3 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie przy ul. Krzyżanowskiego 6.

Spotkanie z Anną Ziobro, autorką powieści obyczajowych, odbędzie się w poniedziałek (18 października) w filii nr 3 WiMBP w Rzeszowie przy ulicy Krzyżanowskiego 6. Początek spotkania o godz. 16:00.

Anna Ziobro – rzeszowianka, pracuje jako tłumacz i korektor tekstów. Fascynuje ją słowo pisane w każdej postaci, dlatego nie wyobraża sobie życia bez laptopa i książek. Jej przygoda z pisaniem rozpoczęła się od wierszy, których w domowym archiwum posiada blisko setkę. Najlepiej odpoczywa w górach. Tam też poszukuje inspiracji. Lubi obserwować świat i rozmawiać z ludźmi, choć ma duszę samotnika.

Debiutowała powieścią obyczajową „Tysiąc kawałków” w 2020 r., rok później ukazała się kolejna powieść „Za ścianą ciszy”, w której autorka porusza m. in. trudny temat niepełnosprawności w obojętnym społeczeństwie. „Brakujący obrazek” to najnowsza powieść autorki – o zerwanych więzach, przemocy domowej i sile siostrzanej miłości. Premiera książki będzie miała miejsce w październiku 2021 r.

Źródło: WiMBP Rzeszów

Poprzedni artykułRowerzyści mogą korzystać już z trzeciej kładki rowerowej w mieście
Następny artykułFutsal 1 Liga. Heiro Rzeszów remisuje z Unią Tarnów