fot. Facebook

Już dzisiaj z mieszkańcami Rzeszowa spotka się autorka thrillerów psychologicznych Magda Stachula. Na spotkanie autorskie zaprasza Filia nr 7 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie.

Spotkanie z Magadą Stachulą, autorką thrillerów psychologicznych odbędzie się w czwartek (28 października) w filii nr 7 WiMBP w Rzeszowie przy ulicy Osmeckiego 51. Początek spotkania o godz. 18:00. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

Magda Stachula – autorka thrillerów psychologicznych, jej debiutancka „Idealna”, uznana za pierwsze polskie domestic noir, zdobyła status bestsellera, a magazyn „Pocisk” uznał ją za jeden z pięciu najciekawszych debiutów kryminalnych 2016 roku. „Idealna” została wydana w Czechach (pt. „Mazací tramvaj”) i we Włoszech (pt. „La donna perfetta”), obecnie w przygotowaniu wydanie ukraińskie. Prawa do ekranizacji zostały kupione przez dwa domy producenckie z Krakowa i Lizbony. W 2017 roku premierę miała jej druga książka pt. „Trzecia”, która znalazła się wśród czternastu książek nominowanych do Nagrody Wielkiego Kalibru. Jej kolejne thrillery to „W pułapce”, „Oszukana”, „Strach, który powraca”, „Odnaleziona”. Autorka wraz z mężem i dwoma synami mieszka w Krakowie i pełnoetatowo pracuje nad kolejnymi thrillerami.

Fot. WiMBP

Źródło: WiMBP Rzeszów